Екскурсія до музею історії «Полтавської битви».

Друк

            Підопічні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району відвідали з екскурсією музей історії «Полтавської битви», який був відкритий за ініціативи відомого краєзнавця І.Павловського з нагоди 200- річного ювілею баталії у червні 1909 року.

            Сучасні зали музею містять унікальні експонати кінця 17 століття та періоду Північної війни 1700-1721 року, портрети українських гетьманів, гравюри, медалі, колекції холодної та вогнепальної зброї європейського та східного зразків, особисті речі Петра першого.

            Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» єдиний серед історико-культурних заповідників України, який входить до міжнародної асоціації військово-історичних музеїв світу (LAMAM), що діють під егідою ЮНЕСКО.

            Змістовну екскурсію провела  старший співробітник музею Погребняк Євгенія Дмитрівна. На території музею працював майданчик з історичними костюмами того часу, котрі кожен бажаючий міг вдягнути і сфотографуватися.

 

                                                 

Wednesday the 23rd. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©