Екскурсія до Полтавського академічного обласного театру ляльок

Друк


79 років у Полтаві гостинно відкриває двері у чарівний світ мрій, фантазій і цікавих історій Полтавський академічний обласний театр ляльок. Театр для дітей є тією країною, де відбуваються дива і здіснюються бажання.

            Підопічні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Подільського району були запрошені на екскурсію до Полтавського академічного  обласного театру ляльок.

 

Працівники театру розповіли про історію та сьогодення театру, поділилися цікавими історіями з життя театру.

Учасники екскурсії відвідали майстерню ляльок, побачили, як виготовляються декорації, познайомилися з роботою звукорежисерів та дізналися, як створюється магія світла у театрі.

Також ми дізналися хто такі ляльководи, художники – бутафори, художники-модельєри. А ще , в театрі працюють механіки - люди, що допомагають вдихнути життя в кожну театральну ляльку за допомогою прихованих механізмів. Під час екскурсії ми познайомились з багатьма театральними професіями.

Щиру вдячність приносимо екскурсоводу Юліі Шустовій, акторці Полтавського академічного обласного театру ляльок, за змістовну розповідь.


 

Friday the 20th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©