Екскурсія до Музею військ зв’язку Збройних сил України.

Друк

           30.10.2017року відбулася екскурсія до Музею військ зв’язку Збройних сил України.

На цю екскурсію були запрошені підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району відділення денного перебування.

 

8 серпня 2009 року на базі 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних сил України було закінчено створення Музею військ зв’язку. Експонати зібрані в Музеї розміщенні у критому приміщенні та на відкритому майданчику загальною площею 400 м2.

Екскурсовод Єрмачков В’ячеслав Іванович наголошував, що під час демонстрації бойової техніки радіозв’язку ми демонструємо її можливості: дальність зв’язку, спосіб передачі інформації, порядок встановлення радіозв’язку особливості прийому та передачі бойових радіограм, введення технічної документації під час сеансу радіозв’язку.

Також підопічні центру змогли роздивитися командирську землянку в якій знаходяться копії документів, фотографії, зразки форми одягу та екіпіровки військовослужбовців, засоби зв’язку, що застосовувались в підрозділах та частинах Радянської армії.

Хто був присутнім на екскурсії були враженні кількістю приймачів та радіостанцій наприклад таких , як : Р-113, Р-676, Р-311, радіоприймач УС-9 та багато інших.

Всі були вдячні екскурсоводу Єрмачкову В’ячеславу Івановичу за змістовну і цікаву екскурсію.                  


 

Thursday the 21st. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©