Щодо виплати грошової компенсації замість санаторно-курортного лікування постраждалим громадянам внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Друк

         Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 року  № 838 «Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»  встановлено, що середня вартість путівки для виплати  грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, визначається  Міністерством соціальної політики щороку з розрахунку 35 відсотків розміру одного прожиткового мінімуму встановленого Законом на 1 січня  відповідного року для осіб, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні).       

         Вищезгадана Постанова Кабінету Міністрів набирає чинності з 1 січня 2018 року.

За більш детальною інформацією звертатися  доуправління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради (соціальний офіс, вул. Анатолія Кукоби, 39, т.512330).

 

 

Wednesday the 23rd. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©