Многая літа, Маестро!

Друк

У понеділок, 22 січня, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району, а особливо його підопічні – відвідувачі хору «Полтавські піснярі» приймали гостей на ювілейному концерті скрипаля Бернадцького Юрія Нифонтовича. Днями він зустрів 90-літній ювілей і на честь цієї солідної дати відбувся святковий концерт, у якому взяли участь не лише хор, у якому маестро досі грає, а й численні його прихильники й товариші по творчості, найперше, рідні «Полтавські піснярі» із керівником Анатолієм Топтуном. Заступник голови Подільської районної у м. Полтаві ради Пишкін Володимир Володимирович вручив подяку із нагрудним знаком від міського голови Олександра Мамая, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району Тетяна Мазур вручила грамоту від Управління культури. До творчих вітань долучилися: заслужений ансамбль пісні і танцю України «Лтава» імені В. Міщенка, завідувач бібліотеки-філіалу №7 Полтавської міської ЦБС, викладачі музичної школи № 1 імені П. Майбороди, поетеса Катерина Калініченко, колектив театру народної творчості «Берегиня» територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району.

 

Глядачі в залі кілька разів співали із колективами «Многая літа!», підтримували маестро, котрий чимало виступав, підігравав солістам та охоче спілкувався з усіма після концерту.

Скільки щирих слів прозвучало для ювіляра, скільки приємних моментів життя згадано, висловлено чудових побажань, і ми безперестанно вітаємо Юрія Нифонтовича і чекаємо через десять років концерт до його 100-ліття!Wednesday the 23rd. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©