У свої 100 – як у 30!

Друк

Такі слова спадають на думку, коли спілкуєшся із Білецькою Беллою Юхимівною – жінкою, котра днями відзначила 100-ий день народження!


Народилася ювілярка 8 березня 1918 року в смт. Кобеляки, Полтавської області, в сім’ї простого робітника Гуревича Юхима. Навчалася в Полтавській СШ № 4. Закінчивши 8 класів, пішла працювати на протезний завод. До війни зустріла свого майбутнього чоловіка Білецького Леоніда Леонтійовича, а у трагічні 1941-1945 роки жінка перебувала в евакуації в столиці Азейбарджану – Ташкенті, працюючи на заводі з виробництва боєприпасів для фронту. Після війни повернулася до Полтави. Народивши дітей, стала домогосподаркою, пізніше – працювала у сфері торгівлі аж до пенсії.

 

Нині іменинниця має дв
ох доньок (одна з них проживає в Німеччині), трьох онуків та четверо правнуків, яких життя розкидало по всьому світу. А ще у ювілярки неперевершене почуття гумору, і вона, здається, знає всі новини світу та рецепти від усіх бід!

У цей знаменний для Белли Юхимівни день до неї на гостину прийшли голова Подільської районної ради Дробітько Вадим Павлович, заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління соціального захисту населення Каркач Андрій Володимирович та заступник директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хоменко Роман Григорович. Зважаючи на подвійне свято – день народження пані Білецької співпадає із Міжнародним жіночим днем – чоловічий гурт привітав ювілярку, складаючи їй шану і бажаючи лишатися такою ж сонцесяйною, позитивною і подавати неоціненний приклад молоді!

Шановна Белло Юхимівно! Прийміть найсердечніше привітання з нагоди поважного ювілею!

Щоб спокій і мир панували в родині,

Щоб щастя всміхалось при кожній годині!

Нехай обминають Вас болі й тривоги,

Хай стелиться довга життєва дорога,

Хай легко працюється, гарно живеться,

Все вміється, множиться і удається!

Здоров’я міцного, щастя без краю,

Усього найкращого ми Вам бажаєм!

Friday the 20th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©