Щодо внесення змін до постанови КМУ №1154 від 02.12.2015 « Про реалізацію пілотного проекту із залученням до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» Коментар: до відома

Друк

З 2017 року в Полтавській області реалізується пілотний проект «Рука допомоги» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року № 1154  «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб».

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 р. №40 внесено зміни до Пілотного проекту, якими передбачено надання безвідсоткової фінансової допомоги суб’єктам господарювання, які шляхом створення нових робочих місць працевлаштують строком не менше ніж на два роки за направленням центрів зайнятості не менше як двох осіб із числа членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції.

Для отримання фінансової допомоги уповноваженому представнику  суб’єкту господарювання необхідно звернутися до ц

ентру зайнятості з відповідною заявою та документами, які підтверджують:

- державну реєстрацію (витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань);

- відсутність заборгованості перед бюджетом (довідки про відсутність (наявність) заборгованості із сплати податків і зборів, довідки про відсутність несплачених фінансових санкцій за порушення податкового законодавства, довідки про відсутність (наявність) заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування);

- відсутність обтяжень рухомого та нерухомого майна (витяги з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно);

- відсутність провадження у справі про банкрутство (довідка з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство).

Фінансова допомога надається одноразово шляхом оплати обласним центром зайнятості за заявою-дорученням суб’єкта господарювання витрат на закупівлю обладнання та матеріалів для провадження підприємницької діяльності.

Розмір фінансової допомоги не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на початок відповідного року. На 2018 рік максимальна сума фінансової допомоги складає 70480 грн.

Більш детальну інформацію стосовно умов участі у Пілотному проекті, а також, у разі необхідності, перелік шукаючих роботу громадян з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції можна отримати у фахівців Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою: м.Полтава, вул.Небесної Сотні, 91, кім.16, т.68-82-59, 57-01-82.

Friday the 20th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©