Спартакіада 2012

Друк

Не таємниця, що життєва активність та рух якнайкраще сприяють гарному здоров’ю. Щасливе життя – це гарне здоров'я. Здоров'я – це цінний скарб, про який треба піклуватися щодня.

7 квітня 2012 року управління праці та соціального захисту населення виконкому Ленінської районної у м. Полтаві ради спільно з  Полтавською обласною профспілковою організацією профспілки працівників соціальної сфери України на базі спортивного залу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20  імені Бориса Серги провели  спортивні змагання «Спартакіада 2012» приурочені до Всесвітнього дня здоров’я.

В змаганнях брали участь 27 чоловік, з яких сформувалися 3 команди у складі 9 чоловік кожна. Команди вболівальників складалися з решти працівників, близьких, рідних та друзів.

Метою змагань була пропаганда здорового способу життя, залучення людей до активних занять фізичною культурою та єднання з метою оздоровлення.  До складу почесного журі увійшли: голова Полтавської обласної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери України – Гудзенко Андрій Андрійович, начальник територіальної державної інспекції праці у Полтавській області – Велика Наталія Михайлівна, заступник директора з виховної роботи Полтавської загальноосвітньої школи № 20 – Буличева Лариса Вікторівна, тренер 2-ої категорії зі спортивно-бальних танців – Броннікова Олена Вікторівна.

 

Учасники команд проявили вміння, швидкість, витривалість та жагу до перемоги під час проведення  цікавих спортивних ігор та естафет.

Варто додати, що кожна команда розробила власну назву,  емблему та девіз. Спортивне дійство проходило дуже цікаво. Боротьба була напруженою і водночас веселою!

       Свято розпочалося  виходом і шикуванням команд. Капітани рапортували головному судді про готовність взяти участь у змаганнях, після чого він привітав учасників, та  оголосив  змагання відкритими. Паузи між стартами заповнювалися виступами вихованців клубу спортивно-бального танцю «Авіаданс», виступами студентів Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва та співробітників управління.

По закінченню свята Голова Полтавської обласної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери України привітав усіх учасників. Журі нагородило переможців дипломами, кубками та медалями.

Учасники «Спартакіади 2012» виявили побажання, щоб такі заходи проводилися частіше, тому що вони єднають людей та дають змогу відпочити.

Saturday the 20th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©