Протоколи сесії та поіменного голосування

29 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

29 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

28 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

28 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

27 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

27 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

26 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання 

26 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

25 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання 

25 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

24 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання 

24 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

23 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання 

23 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

22 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання 

22 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування) 

21 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

21 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

20 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

20 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

19 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

19 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

18 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

18 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

17 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

17 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

16 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

16 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

15 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

15 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

14 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

14 позачергова сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

13 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

13 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

12 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

12 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

11 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

11 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

10 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

10 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

9 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

9 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

8 сесія Подільської районної у м.Полтаві ради 7 скликання 

8 сесія Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

7 сесія Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання 

7 сесія Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

6 сесія Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання 

6 сесія Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

5 позачергова сесія Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

5 позачергова сесія Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (Поіменне голосування)

4 сесія Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

3 сесія Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання (протокол погоджувальної ради)

2 сесія (друге засідання)  Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

2 сесія (перше засідання)  Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

1 сесія (друге засідання)  Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

1 сесія (перше засідання)  Ленінської районної у м.Полтаві ради 7 скликання

51 сесії  Ленінської районної у м.Полтаві ради 6 скликання

50 сесії  Ленінської районної у м.Полтаві ради 6 скликання 

49 сесії  Ленінської районної у м.Полтаві ради 6 скликання 

48 сесії  Ленінської районної у м.Полтаві ради 6 скликання 

47 сесії  Ленінської районної у м.Полтаві ради 6 скликання 

46 позачергової сесії Ленінської районної у м.Полтаві ради 6-го скликання

45 позачергової сесії Ленінської районної у м.Полтаві ради 6-го скликання

44 сесії  Ленінської районної у м.Полтаві ради 6 скликання 

43 сесії  Ленінської районної у м.Полтаві ради 6 скликання 

42 сесії  Ленінської районної у м.Полтаві ради 6 скликання 

41 сесії  Ленінської районної у м.Полтаві ради 6 скликання 

Протокол засідання постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, дотримання зобов’язань щодо контролю платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності (29.08.2014 р.)

 

 

Заступники голови

Пишкін Володимир Володимирович


заступник голови Подільської районної у місті Полтаві ради
Освіта: вища;
Партійність: ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

 

 

Звіти депутатів районної ради VI скликання

Звіти депутатів Ленінської районної ради 6-го скликання за 2014рік

Графік прийому громадян

Графік

особистого прийому громадян  керівниками та

завідувачами управлінь виконкому Подільської  районної ради на 2017р.

№ п/п

ПІП, посада

Дні проведення прийому

1

Дробітько В.П. – голова районної ради

1-й, 3-й понеділок кожного місяця з 15-00 до 17-00 (за попереднім записом)

2

Пишкін В.В. – заступник голови районної ради

2-й, 4-й понеділок кожного місяця

з 15-00 до 17-00   (за попереднім записом)

2

Дубець Н.В. – заступник голови  ради з питань діяльності виконавчого органу виконавчого комітету Подільської районної у м. Полтаві ради

2-й, 4-й вівторок кожного місяця                        (за попереднім записом)

З 10-00 до 12-00

3

Сироватка Д.В. – заступник голови  ради з питань діяльності виконавчого органу

1-а, 3-а середа кожного місяця                        (без попереднього запису)

З 10-00 до 12-00

4

Гончаров В.О. – керуючий справами виконкому

П’ятниця кожного тижня з 9-00 до 12-00 (без попереднього запису)

5

Каркач А.В. – заступник голови  ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління соціального захисту населення

Понеділок, п’ятниця кожного тижня з 8-00 до 12-00

(без попереднього запису)

6

Книш В.Г. – перший заступник начальника Полтавського об’єднаного Пенсійного фонду України Полтавської області

Четвер кожного тижня                              з 9-00 до  11-00 (за попереднім записом каб.415, т.51-32-30)

7

Шкляр С.М. - начальник фінансового управління

Середа з 9-00 до 12-00 кожного тижня (без попереднього запису)

 

 

Завідувач загальним відділом                                                 Л.М.Решетник

ГРАФІКИ прийому громадян керівництвом Подільської районної у м. Полтаві ради 

ГРАФІКИ прийому громадян керівництвом Ленінської районної у м. Полтаві ради 

Прийом депутатів 7-го скликання Ленінської районної у м.Полтаві ради в приміщенні Ленінського райвиконкому

ГРАФІК прийому громадян в виборчих округах депутатами Ленінської районної у м. Полтаві ради 

Депутати районної ради

 

 

ДЕПУТАТИ

ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ у м. ПОЛТАВІ РАДИ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ 

 

Балковий Юрій Володимирович

 

Партійність — ПОЛТАВСЬКА МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"

 

 

 

Баранова Олена Володимирівна

 

Партійність —  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"
 
 

 

Букко Наталія Вікторівна

 

Партійність —  ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ „Свобода”

 

 

 Головатенко Геннадій Антонович

 

Партійність - "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"


 
 

 

Голтвяниця Олена Олексіївна

 

Партійність —  „Совість України”

 
 

 

Дробітько Вадим Павлович

 

Партійність — "Рідне місто"
 
 

 

Дубець Наталія Володимирівна

 

Партійність — "Совість України"
 
 

 

Зайцева Лідія Володимирівна

 

 Партійність — " СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ"

 

 

 

Кіріченко Артем Андрійович

 

Партійність — ПОЛТАВСЬКА МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"

 

 

 

Кісільов Олександр Сергійович

 

 Партійність — " СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ"

 

 

 

 Кукла Іван Миколайович

  

Партійність — "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ""

 
 
 

 

Левченко Віталій Валерійович

 

Партійність — ПОЛТАВСЬКА МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"
 
 

 

Ленський Євгеній Анатолійович

 

Партійність —"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ""

 

 

 

Лялька Віталія Володимирівна

 

Партійність —  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ УКРОП"
 

 

 

Мунтян Тетяна Володимирівна

Партійність — „Совість України”

 

 

 

Нагорний Євген Олександрович

Партійність "Рідне місто" 

 

 

Нос Олександр Станіславович

Партійність —"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ""
 

 

 

Орєшич Надія Миколаївна

Партійність — ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

 

 

 

Павленко Вікторія Миколаївна

Партійність — " Совість України"
 

 

 

Паненко Віталій Миколайович

Партійність —  ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ „Свобода”
 

 

Пишкін Володимир Володимирович

Партійність — ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"
 
 

 

Прокопенко Ольга Олександрівна

Партійність —"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ""
 

 

 

Рибницький Віталій Іванович

Партійність —"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ""
 

 

 

Рутка Аделя Веславівна

Партійність — „Рідне Місто”

 

 

 

Соловйова Лідія Михайлівна

Партійність — „Рідне місто”

 

 

 

Сутягін Олександр В'ячеславович

 Партійність —  " СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ"

 

 

 

Точилова Ольга Ігорівна

Партійність — ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"
 
 

 

Улізько Станіслав Васильович

Партійність —  ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ „Свобода”
 

 

 

Харенко Світлана Юріївна

 

Партійність —  " СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ"

 

 

Хрістова - Синявська Вікторія Дмитрівна

 Партійність —  " СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ"

 

 

 

Човнова Вікторія Анатоліївна

Партійність —  ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ „Свобода”

 

 

 

Шепель Світлана Григорівна

Партійність —"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ""
 
 

 

Шерстюк Ірина Володимирівна

Партійність — ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

 

 

 

Янкевич Євгеній Григорович

Партійність —  ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ „Свобода”

 

 

 

Голова районної ради

Дробітько Вадим Павлович


Голова Подільської районної у м. Полтаві ради


 

 

Friday the 20th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©