Депутатські комісії

 

Список та склад постійних депутатських комісій Подільської Районної

у м. Полтаві ради 8 склкання

 

 

1. Мандатна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.

Голова комісії – Призов Владислав Євгенійович

Члени комісії:

-         Човнова Вікторія Анатоліївна

-         Чугай Оксана Дмитрівна

-         Воробйова Анна Юріївна

 

2. Постійна комісія з питань  планування бюджету та фінансів.

Голова комісії – Сутягін Олександр Вячеславович

Члени комісії:

-         Гнітько Вікторія Олександрівна

-         Дубець Наталія Володимирівна

-         Тесля Вікторія Валеріївна

-         Нагорний Євген Олександрович

 

3. Постійна комісія з питань розвитку території, використання земельних ресурсів, будівництва, архітектури, екології,  інвестицій та розвитку підприємництва.

Голова комісії – Явтушенко Олена Олександрівна

Члени комісії:

-         Садовський Артем Юрійович

-         Малько Максим Олександрович

-         Прудка Ірина Олександрівна

-         Батигіна Олена Михайлівна

-         Трубчиніна Ганна Русланівна

 

4. Постійна комісія з питань законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю, зв’язків з об'єднаннями громадян та зв'язків зі ЗМІ.

Голова комісії – Нос Олександр Станіславович

Члени комісії:

-         Савчук Євген Вікторович

-         Синягівський Тарас Вікторович

-         Поліщук Володимир Володимирович

-         Колодяжна Анна Сергіївна

 

5. Постійна комісія  з питань соціального захисту, материнства, дитинства, питань молодіжної політики, спорту

Голова комісії – Чепіжний Сергій Володимирович

Члени комісії:

-         Невойт Ганна Володимирівна

-         Явтушенко Олександр Володимирович

-         Ярошенко Олег Сергійович

-         Харенко Світлана Юріївна

 

6. Постійна комісія  з питань комунального господарства та розвитку інфраструктури району

Голова комісії – Скляренко Сергій Олександрович

Члени комісії:

-         Співак Валерій Павлович

-         Парфієвич Сергій Васильович

-         Калашник Андрій Михайлович

-         Нагорний Павло Олегович

-         Чепурко Денис Григорович

Заступники голови

 

Бойко Сергій Вікторович


заступник голови Подільської районної у місті Полтаві ради

 

 

Звіти

Звіт роботи виконавчого комітету Подільської районної у м. Полтаві ради восьмого скликання за 100 днів роботи       

 

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Батигіної О.М. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Воробйової А.Ю. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Калашника А.М. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Колодяжної А.С. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Нагорного Є.О. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Нагорного П.О. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Призова В.Є. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Сутягіна О.В. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Трубчініної Г.Р. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Харенко С.Ю. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Чепіжного С.В. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Чепурка Д.Г. 2021 р.

Звіт депутата Подільської районної у м. Полтаві ради Чугай О.Д. 2021 р.

 

 

 

Графік прийому громадян

Графік

особистого прийому громадян  керівниками

та начальниками  управлінь Подільської  районної у м. Полтаві ради 

та її виконавчого комітету на 2022р.

 

№ п/п

ПІП, посада

Дні проведення прийому

1

Білокінь С.В. – голова ради

1-й, 3-й вівторок кожного місяця з 15-00 до 17-00 (за попереднім записом)

2

Бойко С.В. – заступник голови ради

2-й, 4-й понеділок кожного місяця з 15-00 до 17-00   (за попереднім записом)

3

Дубець Н.В.– заступник голови  ради з питань діяльності виконавчого органу.

2-й, 4-й вівторок кожного місяця                    (за попереднім записом)

З 10-00 до 12-00

4

Грінченко О.В. – заступник голови  ради з питань діяльності виконавчого органу

1-а, 3-а середа кожного місяця (без попереднього запису)

З 10-00 до 12-00

5

Грузда Д.Є. – керуючий справами виконкому

П’ятниця кожного тижня з 9-00 до 12-00 (без попереднього запису)

6

Каркач А.В. – заступник голови  ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління соціального захисту населення

 

Понеділок кожного тижня з 9-00 до 12-00 (за попереднім записом)

 

7

Настобурко О.С. - начальник фінансового відділу

Щочетверга з 9-00 до 12-00 (без попереднього запису) 

 

ГАРЯЧІ телефонні лінії.

ГРАФІК роботи постійно діючих прямих телефонних ліній.

ГРАФІКИ виїзного прийому громадян керівництвом Подільської районної у м.Полтаві ради.

ГРАФІК прийому громадян депутатами Подільської районної у м.Полтаві ради 8-го скликання.

 

Депутати районної ради

 

 

 

ДЕПУТАТИ

ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ у м. ПОЛТАВІ РАДИ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ  

 

 

Батигіна Олена Михайлівна

 

 

Партійність — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Білокінь Сергій Васильович

 

 

 

Бойко Сергій Вікторович

 

Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" 

 

Воробйова Анна Юріївна

 

Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

 

Гнітько Вікторія Олександрівна

 

Партійність - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

 

Дубець Наталія Володимирівна

 

 

 Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

 

Калашник Андрій Михайлович

 

 Партійність — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

 

Колодяжна Анна Сергіївна

 

Партійність — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ МІСТО"

 

Малько Максим Олександрович

 

 Партійність — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

 

Нагорний Євген Олександрович

 

Партійність — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ МІСТО"
 

Нагорний Павло Олегович

 

Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Невойт Ганна Володимирівна

Партійність — Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
 

Нос Олександр Станіславович

Партійність — Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 

 

Парфієвич Сергій Васильович

Партійність — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

 

Явтушенко Олександр Володимирович

 

 

 

Поліщук Володимир Володимирович

Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

 

Призов Владислав Євгенійович

Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Прудка Ірина Олександрівна

Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Савчук Євген Вікторович

Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

 

Садовський Артем Юрійович

 
 

Скляренко Сергій Олександрович

Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Співак Валерій Павлович

Партійність — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА"

 

Сутягін Олександр В'ячеславович

 Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

 

 Синяговський Тарас Вікторович

 Партійність —  Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

 

 Тесля Вікторія Валеріївна

Партійність — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

 

Трубчініна Ганна Русланівна

Партійність — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ МІСТО"
 

Харенко Світлана Юріївна

 

Партійність — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ МІСТО"

 

 Чепіжний Сергій Володимирович

Партійність — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

 

Чепурко Денис Григорович

 

Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ МІСТО"

 

 Човнова Вікторія Анатоліївна

Партійність — Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
 

 Чугай Оксана Дмитрівна

Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ МІСТО"

 

 

 

 

 

 Явтушенко Олена Олександрівна

 
 

 Ярошенко Олег Сергійович

 Партійність —  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

 

Голова районної ради

 

Білокінь Сергій Васильович


Голова Подільської районної у м. Полтаві ради


 

 

Корисні веб-посилання

Sunday the 25th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©