Прийнято розпорядження голови Подільської районної у м. Полтаві ради про скликання двадцять шостої сесії Подільської районної у м. Полтаві ради сьомого скликання.

Прийнято розпорядження голови Подільської районної у м. Полтаві ради про скликання двадцять шостої  сесії Подільської районної у м. Полтаві ради сьомого скликання.

 

Сесія відбудеться 01 лютого  2018 року в залі засідань Подільського райвиконкому (м. Полтава, вул.. Анатолія Кукоби, 39). Початок об 10-00.

Детальніше...

Карпов Б.І. про очищення влади

Детальніше...

Зустрічаємо Різдво Христове

Різдво Христове- велике християнське свято, день Народження Ісуса Христа,Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха.

Детальніше...

Аналіз виробничого та невиробничого травматизму за 2017р.

АНАЛІЗ

нещасних випадків виробничого характеру на підприємствах

Подільського району

за 2016-2017 роки

Детальніше...

Святкування новорічно-різдвяних святаУ четвер, 28 грудня, відділення денного перебування радо приймало на гостину підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільської районної у м. Полтаві ради, аби разом відзначити прийдешні новорічно-різдвяні свята.

Детальніше...

Прикрашаємо дім до новорічно-різдвяних свят.

Новий рік вже не загорами. В повітрі відчувається наближення свята, яке повільно, але впевнено рухається до наших домівок і сердець, адже Новий рік – це особливе свято коли  хочеться вірити в мрію, сподіватися на краще і очікувати чудо.

Детальніше...

Sunday the 21st. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©