Я маю право

 

Детальніше...

Про публічне представлення Фінансовим управлінням Подільської районної у м.Полтаві ради інформації про бюджет

 

Детальніше...

Підготовка до пропуску льодоходу, повені та паводку у 2018 році.

 

Детальніше...

Інформація для мешканців Подільського району

 

Детальніше...

Прийнято розпорядження голови Подільської районної у м. Полтаві ради про скликання двадцять сьомої сесії Подільської районної у м. Полтаві ради сьомого скликання.

 

Детальніше...

Про затвердження Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

   На виконання пункту 5 Прикінцевих положень Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” від 03.10.2017 року № 2148-VIII постановою Кабінету Міністрів України № 1098 від 27 грудня 2017 року затверджено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

       Вказана Постанова набирає чинності з дня її опублікування (18.01.2018 року) та застосовується з 1 січня 2018 року.

       Постановою передбачено надання в період з 01 січня 2018 року по 31 грудня  2020 року  непрацюючим особам,  які досягли віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", та не набули права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті, за наявності страхового стажу не менше 15 років, призначається тимчасова державна соціальна допомога.

Детальніше...

Sunday the 18th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©