Фестиваль «Перезвони краси і добра»

Підсумковий фестиваль «Перезвони краси і добра» проводиться не перший рік. Кожного року у кінці травня міський  позашкільний комунальний заклад Центр позашкільної освіти проводить грандіозне дійство.

Керівники гуртків та їх вихованці збирають повний зал поціновувачів своїх талантів, тож і цей навчальний рік не є виключенням.

Міський центр позашкільної освіти увібрав у себе різноманітну кількість талантів у танцювальному жанрі, співах, цирковому мистецтві. Проведено благодійний ярмарок, де кожен бажаючий мав змогу придбати речі, зроблені руками обдарованих учнів. Кошти підуть на лікування онкохворих дітей.

У ході заходу вручили подарунки та грамоти кращим учням Центру позашкільної освіти та їх батькам, за виховання талановитих і обдарованих дітей, та за активну участь у роботі гуртків.

Підопічні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Подільського району відвідали фестиваль під назвою «Передзвони краси і добра».

              

Екскурсія до музею історії «Полтавської битви».

            Підопічні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району відвідали з екскурсією музей історії «Полтавської битви», який був відкритий за ініціативи відомого краєзнавця І.Павловського з нагоди 200- річного ювілею баталії у червні 1909 року.

            Сучасні зали музею містять унікальні експонати кінця 17 століття та періоду Північної війни 1700-1721 року, портрети українських гетьманів, гравюри, медалі, колекції холодної та вогнепальної зброї європейського та східного зразків, особисті речі Петра першого.

            Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» єдиний серед історико-культурних заповідників України, який входить до міжнародної асоціації військово-історичних музеїв світу (LAMAM), що діють під егідою ЮНЕСКО.

            Змістовну екскурсію провела  старший співробітник музею Погребняк Євгенія Дмитрівна. На території музею працював майданчик з історичними костюмами того часу, котрі кожен бажаючий міг вдягнути і сфотографуватися.

Детальніше...

Концерт тріо бандуристок «Вишиванка» та гурту «Слов’яни»

Підопічні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району відвідали концерт від полтавської обласної « Філармонії», яка представила нову програму «FUSION».

            На сцені академічного театру М. Гоголя були представлені відомі артисти міста Полтави: тріо «Вишиванка» та гурту «Слов’яни».Також був представлений новий шоу-балет «Флеш». Кожен хто побував на цьому концерті получив масу вражень і позитивного настрою.

Детальніше...

Зміни щодо Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації

Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що 14 березня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 238 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка передбачає модернізацію Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані засоби реабілітації, переліків таких засобів, затвердженого постановою Кабміну від 05.04.2012 № 321, а саме:

  • забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації (крім протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортезів шарнірних на нижні кінцівки та крісел колісних), надання послуг післягарантійного ремонту технічних та інших засобів реабілітації, надання реабілітаційних послуг здійснюється згідно з договорами, укладеними органом соціального захисту населення з підприємством;
  • забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки та кріслами колісними, здійснюється згідно з договорами, укладеними органом соціального захисту населення з підприємством та особою з інвалідністю, законним представником дитини з інвалідністю та іншою особою;
  • за бажанням особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю та інших окремих категорій населення може бути виплачена компенсація вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.

До технічних та інших засобів реабілітації за які, у разі бажання, може виплачуватися компенсація належать:

Грошова компенсація виплачується за фактичною вартістю виробу, у розмірі не вище граничної ціни засобу, встановленої Мінсоцполітики.

Підбор технічних засобів реабілітації здійснюється за допомогою електронного каталогу засобів реабілітації, ознайомитися з яким Ви маєте можливість за посиланнямhttp://wheelchairs.protez.eu/Wheelchairs/.

    За більш детальною інформацією можливо звернутися  за адресою: м.Полтава, вул.Анатолія Кукоби, 39, ка. 10, тел. 58-44-31

Ляльки- мотанки від Олени Щербань

До Дня сім’ї у Полтавській обласній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського було проведено захід присвячений формуванню у відвідувачів ціннісного ставлення до себе, до суспільства і держави, до сім’ї, родини, людей, до природи, до культури і мистецтва та до праці.

Олена Василівна Щербань гостинно запросила всіх бажаючих зробити ляльку-мотанку своїми руками. Вона буде надалі охороняти всю родину і дарувати тепло домашнього вогника усім друзям родини.

Підопічні відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Подільського району відвідали захід і долучилися до створення ляльки-мотанки.

Детальніше...

Прийнято розпорядження голови Подільської районної у м. Полтаві ради про скликання двадцять дев’ятої сесії Подільської районної у м. Полтаві ради сьомого скликання.

 

Детальніше...

Thursday the 24th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©