Спільна нарада керівників громадських формувань, органу самоорганізації населення з правоохоронними органами району.

 

Детальніше...

Зміни згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148-VIII від 03.10.2017 р. в Законі України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" та Законі України "Про державну соціальну допом

Верховною радою України  3 жовтня 2017 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148-VIII, яким передбачено з 1 жовтня 2017 року підвищення розмірів державної соціальної допомоги, призначеної відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» та відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

 

Крім того, вказаним Законом внесені зміни до статті 18.1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», яким визначено, що право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

Детальніше...

Прийнято розпорядження заступника голови Подільської районної у м. Полтаві ради про скликання двадцять четвертої сесії Подільської районної у м. Полтаві ради сьомого скликання.

 

Детальніше...

Перерахунок пенсій з 01 жовтня 2017 року.

 

Детальніше...

Фінансова грамотність – головна риса сучасної освіченої людини

У середу 1 листопада територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району спільно зі спеціалістом благодійної організації «Світло надії» провели інтерактивну лекцію, що стосувалася поняття «фінансова грамотність» - наскільки громадяни обізнані у питаннях користування банківськими продуктами, чи розуміють вони основну лексику, наскільки готові вирішити суперечливі ситуації.

Детальніше...

Екскурсія до Музею військ зв’язку Збройних сил України.

           30.10.2017року відбулася екскурсія до Музею військ зв’язку Збройних сил України.

На цю екскурсію були запрошені підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району відділення денного перебування.

Детальніше...

Wednesday the 22nd. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©