Спільна нарада керівників громадських формувань, органу самоорганізації населення з правоохоронними органами району.

Друк

 

09.11.2017 року у приміщенні Подільської районної у м. Полтаві ради під головуванням заступника голови районної ради, начальника штабу громадських формувань з охорони громадського порядку Подільського району Пишкіна В. В. відбулася спільна нарада керівників громадських формувань з охорони громадського порядку, керівників органу самоорганізації населення разом із правоохоронними органами району стосовно покращення ефективності роботи громадських формувань та плідної співпраці з Національною поліцією для ефективної боротьби із злочинністю, спокою громадян, а також створення безпечних та комфортних умов для нормальної життєдіяльності населення району. 

        На  нараді були присутні заступник начальника відділення поліції № 2 Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області Крайник О. Г., який прозвітував про роботу дільничних офіцерів поліції за 10 місяців 2017 року, депутат Полтавської міської ради, голова депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, порядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики Луценко С. П. 

 

   

   У ході зустрічі присутні мали можливість обговорити проблемні питання діяльності ГФзОГП, ОСН висловити свої пропозиції та бачення розв’язання нагальних питань.

 

Friday the 20th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©