В ПВК ДПтСУ в Полтавській області № 64 відбулася зустріч, яку організували анонімні алкоголіки Полтави та регіону Катовіце Польща.

Друк

26 січня під керівництвом полтавської групи анонімних алкоголіків (далі АА) та регіону Катовіце Польща було організовано зі згоди в проведені зустрічі анонімних алкоголіків адміністрацією ПВК ДПтСУ в Полтавській області № 64.

Зустріч, що тривала близько двох годин, для відвідувачів провів Пан Мірослав з Польщі з підручним та роздатковим матеріалом де вказав, що в Польщі та Німеччин групи анонімних алкоголіків існують у 168 виправних закладах. Кожна Група  АА в різних містах України та за кордоном керується Дванадцяти Шаговою програмою АА одобрена Генеральною Конференцією по обслуговуванню А.А.

 

На зустріч були запрошені представники групи А.А з м. Києва та спостережна комісія при виконавчому комітеті Ленінської районної у м. Полтаві ради з соціальними працівниками по роботі з бездомними громадянами та особами звільненими з місць позбавлення волі територіального центру управління праці та соціального захисту Ленінського району.

Відвідувачі групи А.А. ПВК ДПтСУ в Полтавській області № 64 та гості зустрічі    мали змогу поспілкуватися в простій і ненапруженій обстановці. Обговорити певні питання на порядку денному а дати поради з досвіду членам групи які будуть залишати виправну колонію по закінченню строку чи умовно-достроковому звільненню.

Гості були враженні душевною атмосферою в групі А.А ПВК ДПтСУ в Полтавській області № 64. Що кожен член групи відверто розуміє один одного та дає поради на майбутнє.

Мабуть кожен хто сам прийде без примусу в таку групу буде всіляко сприяє свідомому прагненню собі та іншим членам групи А.А. до процесу відновлення у соціальному статусі повноправного члена суспільства на волі.

Корисні веб-посилання

Saturday the 1st. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©