День захисника Вітчизни

Друк

23 лютого українці святкують День захисника Вітчизни,  свято що увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.  В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одяглавійськову форму.

Готуючись до цього святкового дня в залі Міського будинку культури відбувся конкурс військово-патріотичної пісні "Є така професія - Батьківщину захищати!", завітали на це урочисте дійство і підопічні територіального центру.

 

В самому конкурсі брали участь 24 учасники.  

Участь у конкурсі взяли різноманітні хорові колективи нашого міста, солісти військового оркестру, військових частин та студенти полтавських навчальних закладів.  Особливістю стало те, що учасники різнилися своїм віком: від підлітків до сивочолих ветеранів. Цікавими були і творчі роботи конкурсантів у номінації «Краща авторська пісня».

Учасники своїми виступами привітали всіх захисників: офіцерів та солдатів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів, працівників МНС та МВС  та всіх полтавців зі святом та подарували чималий заряд наснаги та хорошого настрою.

Міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та успіхів всім захисникам Батьківщини.

Корисні веб-посилання

Monday the 26th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©