Новий склад спостережної комісії та його чергове засідання у лютому 2012р

Друк

Рішенням виконавчого комітету Ленінської районної у м. Полтаві ради № 70 від 21.02.2012 року «Про внесення змін до складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ленінської районної у м. Полтаві ради»затверджено наступний склад комісії:

 

Голова спостережної комісії – Бесєдіна Олександра Миколаївна – заступник голови районної ради;

Заступник голови спостережної комісії – Каркач Андрій Володимирович – заступник голови виконкому з соціально-економічних питань-начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Ленінської районної у м. Полтаві ради;

Секретар спостережної комісії – Смага Артем Володимирович – фахівець із соціальної роботи відділення обліку бездомних громадян та осіб звільнених з місць позбавлення волі територіального центру управління праці та соціального захисту населення;

Члени спостережної комісії:

1.    Бабіюк Любов Іванівна – директор вечірньої змінної школи № 1;

2.    Гончаров Володимир Олексійович – депутат районної ради;

3.    Балинський Валерій Семенович - депутат районної ради;

4.  Мазур Тетяна Миколаївна – директор територіального центру управління праці та соціального захисту населення;

5.  Дрозд Роман Антонович – керівник напрямку роботи з ув’язненими благодійної асоціації «Світло Надії»;

6.   Усов Дмитро Володимирович – спеціаліст І категорії Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

7.  Гіндрюк Віта Анатолівна – керівник напрямку роботи з ув’язненими Міжнародного благодійного фонду Н.Потопаєвої,

8.  Трифонов Юрій Андрійович – депутат Октябрської районної ради, юрист благодійної асоціації «Світло Надії».

        

На черговому засіданні спостережної комісії 28.02.2012р. розглядалися наступні питання:

1. Про хід проведення спільної роботи комісії ПВК № 64 та спостережної комісії при виконкомі Ленінської районної у м. Полтаві ради в частині розгляду матеріалів УДЗ, заміну покарання більш м'яким переведення засуджених до колонії мінімального рівня безпеки з полегшими умовами тримання за лютий місяць 2012 року.

Додається виписка з постанови на засудженого:

- Вахоніна Олега Юрійовича.

про переведення з дільниці посиленого контролю на 6 місяців.

2.  Про професійні навички Усова Дмитра Володимировича та можливості їх застосування при виконання своїх обов’язків у складі спостережної комісії при виконавчому комітеті Ленінської районної у м. Полтаві ради.

3.  Інформація члена спостережної комісії Ленінської районної у м. Полтаві ради      Гіндрюк Віти Анатоліївни про виїзну перевірку умов праці засуджених на виробництві у ПВК № 64.

4.   Заслухали умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі осіб:

- Дерев’янка Сергія Миколайовича;

- Лисенка Павла Володимировича.

з метою сприяння адаптації їх працевлаштуванню та надання допомоги.

Вирішили

1.    Погоджувати матеріали постійної профілактичної комісії установи ПВК-64:

а) по розгляду засуджених на умовно-дострокове звільнення, переведення до колонії мінімального рівня безпеки до застосування заміни не відбутої  частини покарання  більш м'яким;

б) щодо переведення засудженого:

-        Вахоніна Олега Юрійовича.

до дільниці посиленого контролю строком на 6 місяців.

 2.    Взяти до уваги професійні навички нового члена комісії Усова Д.В., які допоможуть та покращать роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ленінської районної у м. Полтаві ради.

3.  Взяти до уваги інформацію члена спостережної комісії при виконавчому комітеті Ленінської районної у м. Полтаві ради Гіндрюк В.А. про виїзну перевірку умов праці засуджених на виробництві державного підприємства «Підприємство Полтавської виправної колонії УДДУ ПВП в Полтавській області ( № 64 )» та й надалі перевіряти на чергових виїзних комісіях зони перевірок відповідно до затвердженого графіку на 2012рік.

4.   Спільно з працівниками ВДІМ Ленінського РВ ПМУ, головами селищних комітетів проводити профілактичну виховну роботу з вищезазначеними особами. Проводити перевірку умов проживання звільнених осіб, та при нагоді надавати допомогу у  працевлаштуванні, відновленні документів.

Корисні веб-посилання

Monday the 26th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©