УРЯД ПРОДОВЖИВ ДІЮ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ!

Друк
   Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня 2020 року.

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня 2020 року.

   Постановою Кабінету Міністрів України про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на територіях із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 регламентується встановлення карантину на території країни в залежності від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях - встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

   Кожен рівень буде визначатися автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних, та буде затверджуватися на рівні Національної комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

   Базовим рівнем моніторингу буде моніторинг на рівні області показників, які використовуються і зараз: завантаженість ліжок не більше 50%, середня кількість тестувань на COVID-19 не менше 24 на 100 тис. населення, коефіцієнт виявлення випадків інфікування не менше 11%, показник зростання випадків інфікування не більш ніж 10%.

   При відсутності перевищень по цих показниках область та всі її райони перебувають в зеленій зоні, де діють наступні обмеження:

-       у громадських будівлях обов'язковим є носіння маски або респіратора;
-    проведення масових заходів може відбуватися за умови перебування не більше 1 особи на 5 квадратних метрів;
-    кінотеатри мають бути заповнені не більше, ніж на 50%;
-       пасажирські перевезення мають відбуватися тільки для пасажирів на сидячих місцях.

   Дія нової постанови стосується періоду з 1 серпня по 31 серпня 2020р.

 

   Додаткова інформація: https://cutt.ly/ysKCcdZ

 

Корисні веб-посилання

Thursday the 11th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©