Робоча зустріч з керівниками ОСББ та ЖБК 13.01.2022 р.

Друк

Сьогодні, 13 січня 2022 року, в приміщенні Подільської районної у м.Полтаві ради відбулася робоча зустріч з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Подільського району міста Полтави під головуванням голови Подільської районної у м. Полтаві ради Сергія Білоконя

     

 

 

 Сьогодні, 13 січня 2022 року, в приміщенні Подільської районної у м.Полтаві ради відбулася робоча зустріч з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Подільського району міста Полтави під головуванням голови Подільської районної у м. Полтаві ради Сергія Білоконя.

 У зустрічі також взяли участь заступник голови Подільської районної у м. Полтаві ради Сергій Бойко, заступник голови ради з питань виконавчого комітету Олексій Грінченко, представник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, представник 3 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Полтавській області, а також представники КАТП 1628 та управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради.

 Учасники заходу обговорили актуальні питання у сфері благоустрою району, зокрема, своєчасного прибирання прибудинкових територій від снігу, льоду та попередження падіння бурульок та снігових брил з дахів будинків, дотримання правил пожежної безпеки у побуті, порядок укладення договорів із Полтавським КАТП 1628 щодо вивезення побутових відходів, а також про нарахування субсидій та інше. 

 

Корисні веб-посилання

Thursday the 11th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©