Засідання постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів та засідання виконавчого комітету. 19.05.2022

Друк

19 травня 2022 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів та засідання виконавчого комітету Подільської районної у м.Полтаві ради. 

     

 

 

 

 

 19 травня 2022 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів та засідання виконавчого комітету Подільської районної у м. Полтаві ради.

 На порядку денному розглянуті питання про затвердження звіту про виконання бюджету Подільського району у місті Полтаві за І квартал 2022 року, про внесення змін до бюджету Подільського району у місті Полтаві на 2022 рік, про організацію оплачуваних громадських робіт на 2022 рік, а також про затвердження граничної межі відшкодування вартості витрат з безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни за рахунок коштів обласного бюджету.

 

 

Корисні веб-посилання

Monday the 4th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©