Смілива гривня

Друк
Відправ монети на фронт: стартувала благодійна акція Національного банку «Смілива гривня»

   

 

 Національний банк України ініціював проведення благодійної акції "Смілива гривня". Протягом наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України. У межах акції "Смілива гривня" можна здавати банкноти та монети, які перебувають в обігу (монети номіналом 1, 2, 5, 25 копійок), потрібно спочатку обміняти у відділеннях уповноважених банках (Ощадбанк, Приватбанк, Райффайзен Банк, ПУМБ – список відділень, які приймають такі монети, уточнюй у банку) та потім переказати на ЗСУ. Ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника.

 Отже, з 1 серпня до 31 жовтня 2022 року кожен громадянин зможе долучитися до акції, зібрати монети і принести їх до відділень АТ "Ощадбанк" та АТ "ПУМБ.

 Адреси відділень, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції зазначені на сайті «Смілива гривня». (https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/).

Корисні веб-посилання

Thursday the 11th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©