Громадське обговорення

Друк
Громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків Полтавської міської територіальної громади (І черга)

   

 

На виконання рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 21.07.2022 року №294 "Про питання присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій на території Полтавської міської територіальної громади", «Інститут розвитку міста» розпочинає процес публічних консультацій стосовно перейменування вулиць та провулків у Полтавській міській територіальній громаді (І черга), перелік яких додається.

Форма проведення громадського обговорення – публічні консультації, які будуть здійснюватися у два етапи:

- збір пропозицій від мешканців Полтавської міської територіальної громади – учасників громадського обговорення, у тому числі із застосуванням анкети-опитувальника у термін з 03 серпня до 17 серпня 2022 року включно.

- електронне голосування на платформі E-dem https://consult.e-dem.ua/ (розділ «Консультації з громадськістю»), оголошення про яке буде оприлюднено окремо, після розгляду та аналізу поданих пропозицій.

Подати пропозиції щодо перейменування можна:

- в електронному вигляді, заповнивши анкету-опитувальник за посиланням https://forms.gle/JshiMGDQuMpmjJ9i9 (її можна заповнювати необхідну кількість разів);

- в письмовому вигляді за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Небесної сотні, 1/23, Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради;

- листом на електронну пошту Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиції учасників громадського обговорення у письмовій формі чи електронною поштою подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та адреси особи, яка їх подає.

При виникненні запитань чи уточнень можна звертатися до уповноваженої особи, відповідальної за збір пропозицій – головного фахівці з бюджету участі та управління проєктами Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради Олексія Довгаля за телефоном +38 (0532) 64-14-04 або +380504097201.

Усі запропоновані варіанти назв будуть розглянуті на відкритому засіданні робочої групи з питань присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій на території Полтавської міської територіальної громади, що відбудеться 23 серпня 2022 року о 13.00 у приміщенні депутатської кімнати Полтавської міської ради (м. Полтава, вул. Соборності, 36, кімн. 223). Для участі у засіданні – попередня реєстрація учасників (окрім членів робочої групи) та акредитація представників засобів масової інформації є обов'язковою.

Перелік вулиць та провулків, розташованих на території Полтавської міської територіальної громади, які з метою перейменування виносяться на громадське обговорення (І черга)

Корисні веб-посилання

Thursday the 11th. Joomla Template Creator. Подільська районна у м. Полтаві рада
Copyright 2012

©